Obserwatorzy

niedziela, 16 lutego 2014

Epilog. Chapter 70.

Niekiedy wyobrażałam sobie jak będzie wyglądało moje dorosłe życie, ale byłam prawie pewna, że sobie nie poradzę, zawsze gdy pomyślałam o wyprowadzce od rodziców i pracy, wiedziałam że to nie dla mnie, więcej - wiele razy nawet rozważałam zostanie w domu rodzinnym . Teraz, gdy przyszłość stała się teraźniejszością, wiem, że źle planowałam swoje życie, bo normalna praca jest po prostu nie dla mnie. Jestem już na swoim i nie zamierzam się ruszać z tego miejsca.
Minęło już 8 lat, ale wspominam i będę wspominać dzień ślubu. Można to porównywać do następnego rozdziału w czytanej książce, nowa strona, a dla mnie całkiem odmienione życie. Nie twierdzę, że zmieniło się w bajkę, jeszcze do tego daleko, ale lepiej chyba być nie może, właśnie tak jest mi dobrze.
Olivia Feidley - Horan nadal śpiewa. Nowe albumy, trasy koncertowe, występy, nie mogłam z tego zrezygnować. One Direction - oni są w tej samej sytuacji, nie chcieli tego rzucić i w najbliższym czasie to się nie stanie, chociaż Louis ma już 30 lat, ale nadal jego dusza pozostała młoda.
Między mną a Niall'em nic się nie zmieniło. Jest tak jak wcześniej, ta sama ekscytacja drugą osobą, tylko z roku na rok to się nasila.
Zayn i Perrie również nie widzą świata poza sobą i jeszcze poza kimś - Rosalie. Oboje definitywnie sprawdzili się w roli rodziców, Rose ma 5 lat i już teraz ma ciekawe życie, rodzice muszą się nią dzielić, więc lata z nimi po całym świecie.
Liam i Sophie? Chyba raczej Liam i Danielle. W ich historii pasuje powiedzenie 'do trzech razy sztuka'. Wrócili do siebie niedługo po moim i Niall'a ślubie, gdzie się spotkali. Chociaż Liam był z Sophie, nadal kochał Dan, a ona czekała cierpliwie. Teraz są zaręczeni, a my czekamy na ślub.
Louis i Eleanor już nie są razem i nadal nie wiem czemu się rozstali, niby było między nimi wszystko okej, ale Eleanor nie rozpaczała za bardzo i od razu sobie kogoś znalazła. Ku zdumieniu wszystkich, Lou jest teraz z Kendall Jenner, byłą dziewczyną Harry'ego.
A sam Harry? Poznał on kogoś, kto również był tak samo powalony jak on. Może jednak nie poznał, bo znali się już długo. Nie wszyscy cieszą się z tego związku, ale dzięki Styles'owi, Miley Cyrus się zmieniła. Znowu ma długie włosy i już tak nie prowokuje każdym teledyskiem, czy występem.
Jednak nie wszystko poszło tak dobrze i nie wszystkich historia jest szczęśliwa. Melanie, moja najlepsza przyjaciółka, nie wytrzymała tej presji. W 9-tym miesiącu ciąży powiesiła się. Nie mogłam w to uwierzyć, bo nigdy bym nie pomyślała, że ona jest w stanie to zrobić. Przez to jej matka odeszła z pracy i przeprowadziła się do Brazylii, by być bliżej miejsca gdzie jej córka skończyła ze sobą. Ja mam nowego menadżera - Steven'a. Wszyscy bardzo to przeżyliśmy.
-O czym tak myślisz?- usłyszałam za sobą głos Niall'a.
Odwróciłam się w jego stronę, stał za sofą, trzymając na rękach Cody'ego.
-O obiedzie.
Roześmiał się.
Wstałam, ściągając przy tym z siebie koc, przez co ukazał się mój ogromny brzuch. Niall spojrzał na mnie krzywo.
-Tylko dlatego, że za tydzień mam wyznaczony termin, nie będę całych dni spędzać na siedzeniu.
Wzięłam od niego syna i zabrałam do kuchni. Zaraz przyszedł za mną.
-Martwię się o ciebie. Dobrze, nie musisz siedzieć, ale nie powinnaś nosić dwulatka.
-Nie jest ciężki, ma to po tobie.
Pocałował mnie, ale i tak zabrał mi dziecko.
Mieliśmy akurat wolne od pracy, całe dwa miesiące. Potem on wróci w trasę koncertową na kolejne pół roku, a ja będę zajmować się dziećmi, po tym czasie i ja wrócę. Zupełnie tak jak przy Cody'm.

Tydzień później urodziła się Melodie. Imię ma na cześć mojej Melanie.
Co więcej... nasza historia jeszcze się nie kończy, to dopiero początek.

_____________________

Tak więc, o to koniec! Kocham Was, za to że zostaliście ze mną do końca i czytaliście te lepsze i te gorsze rozdziały. Nie żegnamy się, już niedługo zacznę nowe opowiadanie, które mam nadzieję że będzie lepsze, bo już nabyłam pewnego doświadczenia :)

6 komentarzy:

 1. nie wierzę.. po prostu nie wierzę, ze to już koniec. Czytałam nie od początku, ale mimo to strasznie kocham tą historię. Tyle razy wzruszałam się czytając go, denerwowałam i cieszyłam, a teraz koniec ;c piszę to ze łzami w oczach, bo naprawdę jest mi przykro i strasznie będzie mi go brakować. Niedługo znowu tu zajrzę i przeczytam go jeszcze raz :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O moj Boze.. Nie wierze ze to juz koniec.. Tak dlugiego i wspanialego opowiadania *.* Mam nadzieje ze dla Ciebie, pisanie tego nie bylo przymusem lecz przyjemnoscia :* To opowiadanie bylo najdluzszym jakie kiedykolwiek czytalam, i naprawde najlepsze ze wszystkich ktore czytalam :) Czekam na twoje nasteone opowiadanie ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne :D Jakiś czas mnie tutaj nie było, ale szybko wszystko nadrobiłam :) Świetnie się zakończyło :D Opowiadanie było naprawdę wspaniałe *.* Czekam już na kolejne twojego autorstwa ^^
  onewayoranother-one-direction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. O czym będzie Twój nowy blog i podasz do niego link?

  OdpowiedzUsuń
 5. Podam link, a o czym... One Direction, dziewczyna w świecie narkotyków i alkoholu, niezwykła miłość :)

  OdpowiedzUsuń